כיף לנהל

עובדים שכירים לא מכירים ולא יודעים את הקשיים שבניהול עסק. הם מתעסקים בתחום שלהם בלבד, בין אם זה מכירות, ניהול חשבונות, שיווק ופרסום, או תוכן. עם זאת, תמיד יש מישהו מלמעלה שמפקח על הכול וצריך לעבוד בשיתוף ובסינרגיה עם כל המחלקות ועם הגורמים החיצוניים בדמות מס הכנסה וביטוח לאומי.

כאשר אפשר להשתמש במערך שלם של מנהלים שאמונים על תחומם, כמו שיש בעסקים הגדולים, אפשר להסתדר בקלות מרבית, אך אנשים אשר פותחים עסקים קטנים ועצמאיים צריכים להתמודד עם הכול בעצמם ומבין כל התחומים, הם מגלים שתחום ניהול החשבונות הוא הכי קשה ומאתגר. מרבית האנשים מתקשים להתמודד עם מספרים, ולא בדיוק יודעים כיצד להתנהל מול רשויות, ולכן, צריכים כל עזרה שיוכלו לקבל.

יש בעלי עסקים שעובדים עם רואי חשבון פרילנס או עם חברות חיצוניות שמטפלות בכל הנושאים הפיננסים, אך עוסק פטור לא צריך לשלם כסף רב כדי לפתור את הבעיה הזו. כיום, אפשר למצוא תוכנות לניהול עסקים ברשת וליהנות משירות מקיף וכולל לכל הצרכים. תוכנה לעסקים תיתן את המענה הכולל והמושלם לכל הצרכים של העסק הקטן – החל מהפקת חשבוניות וקבלות, דרך ניהול מלאי ומעקב אחרי הכנסות והוצאות, ועד שירותי סליקת אשראי דרך אפליקציה. הכול אפשרי, וזה אפילו נעים וידידותי למשתמש.

מומלץ ונכון

כאשר מחפשים אחר תוכנה לניהול עסק מומלצת צריך לראות שהיא אכן נותנת את השירותים הרלוונטיים לעסק שלכם ולצורך שאתם מגדירים. יש תוכנות שהן מרחיבות מדי ולא רלוונטיות, ומנגד, יש שירותים שהם פשוטים מדי. חשוב לראות את הערך מול התועלת ולבחון עם איזו תוכנה אתם מסתדרים, ולשם כך יש תקופות ניסיון.

כאשר מבררים לגבי תוכנות לניהול עסקים מגלים שיש תוכנות איכותיות מאוד במחירים זולים. תמורת 10 עד 50 שקלים בחודש אפשר לקבל תוכנה לעסק אשר תעניק מעטפת שלמה של שירותים לעסק ותעזור לבצע תכנון פיננסי לעתיד. אחד האלמנטים החשובים ביותר ברכישת תוכנות לעסקים היא העבודה עם חשבוניות ירוקות. העוסק הפטור מתעסק לרוב עם קבלות וכאשר הוא יכול להוציא אותן בצורה דיגיטלית, הוא חוסך זמן, כסף ואנרגיה, ואף תורם לסביבה.

רוצים לשלב בבית העסק שלכם תוכנה אונליין שתעזור לכם לנהל את החשבונות שלכם ואת המסמכים הפיננסיים שלכם בצורה יעילה וחכמה יותר? סמארטבי היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות שלכם ליעילה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042