קח וקבל

החוק במדינת ישראל מורה על ניהול חשבונות תקין בכל עסק, ומתן קבלות ללקוחות. רק כך יכול להיות תיעוד מפורט של כל ההכנסות וההוצאות של העסק, והלקוחות יכולים לקבל את השירות המלא. הרי יש לקוחות שזקוקים לקבלות כי הם בעצמם מנהלים רישום של הוצאות ולכן, מדובר בשירות שהוא סטנדרט שגם עושה סדר בבלאגן.

בעבר, כל החשבוניות והקבלות היו ניתנות באופן ידני. כולנו מכירים את פנקסי הקבלות, שעדיין נמצאים בחלק מהעסקים. יש כמה בעיות עם הפנקסים הללו, ובראשם, שפשוט קשה לייצר איתם סדר. הפנקס מייצר ניירות קטנים שמתקמטים, נקרעים, הולכים לאיבוד ודורשים תיוק ידני, מה שלעיתים מתעכב מאוד. זה פשוט מאוד לא נוח ולא מתקדם, ולכן, הרבה אנשים פונים לאלטרנטיבה הטבעית – שירות של מתן קבלות דיגיטליות לעסקים.

העבודה עם קבלות דיגיטל היא כמובן נוחה מאוד. בעל העסק עובד עם תוכנה מסודרת שמייצרת את הקבלות ושולחת אותן ללקוחות. צורת העבודה הזו היא הרבה יותר נוחה, הן לעסק והן ללקוח, ושיטת התיוק והאחסון היא כמובן אפקטיבית יותר.

נוחות וקידמה

מעבר לנוחות ולקדמה, לקבלות דיגיטליות יש עוד ערך מוסף. הקבלות כמובן חוסכות את השימוש בנייר, מה שהופך אותן לירוקות, ועוזר באופן ישיר לשמירה על איכות הסביבה. יש כיום דגש גדול מאוד בעולם על סביבה נקייה ומוגנת, וחלק מהמאבק כולל מעבר מלא לאמצעים דיגיטליים על פני האמצעים הפיזיים, בעיקר בנושא הדפים.

לשירותים הדיגיטליים יש המון יתרונות ואפשר לנהל עסק שלם בצורה ידידותית מאוד למשתמש. העלות היא שולית בדמות כמה עשרות שקלים לחודש, ואפשר לקבל מערכת בה רק צריך להזין את הנתונים והיא כבר עושה את העבודה לבד. הקבלות הדיגיטליות הן חלק חשוב מהשירות הזה, אך הן רק חלק מעולם שלם של נוחות.

מעוניינים להוציא ללקוחות שלכם קבלות דיגיטליות ותוהים למי לפנות וכיצד תוכלו לעשות זאת? סמארטבי היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות שלכם לטובה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042