ירוק ונקי

העולם הולך בשנים האחרונות לכיוון מאוד ירוק ונקי. יש דגש גדול על שמירה על איכות הסביבה ונעשים מאמצים רבים כדי לשמור על העולם שלנו נקי יותר. אנשים ממחזרים, מפרידים בין אשפה, קונים מכוניות חשמליות והיברידיות ובאופן כללי, יש דרבון גדול מאוד מצד ממשלות ומדינות כדי להכניס לתודעתם של האנשים שזיהום האוויר חייב לרדת. בתוך כך, נעשים מאמצים להוריד את השימוש בנייר.

הנייר מגיע כמובן מעצים, ולכן חשוב מאוד להפחית את השימוש בו כדי לאפשר לעצים לגדול ללא הפרעה ולתת לצמחים לגדול ולתרום לסביבה. הדרך הפשוטה ביותר להחליף נייר קיימת וכבר נמצאת בחיינו והיא הדרך הדיגיטלית. כיום, הרבה יותר מסמכים ודפים מועברים במייל או בהודעות SMS מאשר בדואר או בפקס, וזו מגמה מבורכת.

יש עדיין מקומות בהם השינוי לא עבר במלואו, למשל בתחום החשבוניות והקבלות. יש עדיין אנשים שעובדים בצורה ידנית, שהיא גם לא ירוקה וגם מסורבלת יותר. כיום, יש מערכות ממוחשבות מתוחכמות מאוד שלא רק שולחות קבלה חשבונית ירוקה ללקוחות, אלא גם מנהלות את כל החשבונות של העסק.

האופציה המועדפת

קבלה ירוקה היא כמובן האופציה המועדפת על כל הצדדים. כאשר הקבלה ניתנת בצורה פיזית, קל לקמט אותה, לקרוע אותה וכמובן לאבד אותה. קשה ומסורבל יותר לתייק אותה ולכן, כאשר היא מגיעה בצורה אלקטרונית, פשוט מעבירים אותה לתיקייה במחשב וחוסכים הרבה זמן ומאמץ.

כיום יש תוכנות שמבצעות את כל הפעולות הללו עבור עסקים. הן עושות סדר בהוצאות וההכנסות, מקלות את העבודה מול הגורמים השונים, כמו ביטוח לאומי ומס הכנסה ובאופן כללי, הופכות את הנהלת החשבונות לקלה הרבה יותר, במה שרלוונטי מאוד לעסקים קטנים. בתוך כך, התוכנות גם מפיקות חשבוניות ירוקות בצורה נוחה וטובה לסביבה.

רוצים לקחת חלק במגמה הירוקה ולהפיק גם חשבוניות ירוקות במקום להדפיס אותן על נייר? סמארטבי היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות לטובה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042