סמארטבי – הנהלת חשבונות בע"מ

 

סמארטבי הנהלת חשבונות בע"מ הנה חברה ששמה לה למטרה, לפתח כלים טכנולוגיים שיעזרו ויסייעו לעסקים בישראל לבצע הנהלת חשבונות בצורה פשוטה, ידידותית וחכמה

 

החזון:

הדבורה החכמה של סמארטבי תסייע לעסקים בביצוע הנהלת חשבונות ותהפוך את החוויה לנעימה, פשוטה ומלמדת

 

תיאור המערכת:

רוב בעלי העסקים מתייחסים את הנהלת חשבונות כאחת המטלות המתישות ולא נעימות, בהקמה וניהול העסק, למען האמת רוב העוסקים מפחדים מהתהליך ומהאיום של רשויות המס ולכן נמנעים מלעסוק בכך, מעבירים את החומר למנהל החשבונות ויוצאים ידי חובתם

אנו בסמארטבי, החלטנו לקחת את האתגר להפוך את התהליך לחוויה נעימה, ידידותית ויעילה ובכך לסייע למאות אלפי עסקים בישראל לשפר את אופן ניהול העסק, הלוגו של סמארטבי היא דבורה חרוצה וחכמה שמדריכה את בעל העסק בשימוש בתכנה, אך יחד עם זאת גם מכירה את חוקי המס ותומכת בתהליך.

מערכת סמארטבי מתחלקת לשלושה חלקים עיקריים:

א.     ניהול ההכנסות שבא לידי ביטוי בהפקת מסמכים (חשבונית מס/קבלה, חשבונית עסקה, הצעת מחיר וכד') מהמחשב או מאפליקציה בנייד.

ב.     דיווח הוצאות שהנו תהליך שהרוב המכריע של העסקים נמנעים מלעשות, תהליך זה אינו יעיל ולוקה בחסר ואנו בסמארטבי שמנו יעד לטפל ולשפר באופן משמעותי את פעילות דיווח ההוצאות.

ג.      מערכת דוחות והתראות לטובת ניהול העסק שהנו כלי חיוני לכל בעל עסק ובעזרתו ניתן לשפר בצורה קריטית את התנהלות העסק.

 

על החברה:

חברת סמארטבי הוקמה בשנת 2015 ע"י צוות של אנשי טכנולוגיה, מומחי תהליכים ואנשי מקצוע בתחום הנהלת חשבונות, לחברה שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופים מובילים במשק כדוגמת ויזה כאל, עסקים עושים עסקים, משרד רואי חשבון נתיב בן זאב ומשרד רואי חשבון גיל סולטאן.