התאמה למציאות

מומחים רבים מעולם הפיננסים מעריכים שבעתיד הקרוב מאוד השימוש בכסף מזומן ילך וירד עד לכדי חוסר שימוש מוחלט בעוד כמה עשורים. כיום אנו רואים את הסימנים הראשונים לכך, כאשר אפשר לשלם בכרטיס אשראי כמעט בכל מקום, אפילו בסכומים זעומים. גם התשלום דרך הסלולר נמצא על סף פריצה, כאשר יש כבר מקומות בעולם שמאפשרים את הפעולה, כמו סין ויפן. אין כל ספק שהשימוש במזומן הוא כמעט ולא רלוונטי, ואנשים רבים כלל לא מסתובבים איתו.

אף אחד לא אוהב להסתובב עם הרבה מזומן. אין לו יותר מדי צורך, ויש עמלות גבוהות על ההוצאה שלו. אנשים משאירים לעצמם סכומים קטנים בלבד על מנת שיוכלו לשלם על פריטים קטנים או לתת טיפים לנותני שירות. לכן, כל בעל עסק קטן שלא מאפשר תשלום באשראי למעשה עושה טעות גדולה.

בעלי עסקים רבים מבינים את החשיבות של חיוב באשראי, אך לא תמיד יכולים, באופן פיזי, להכניס מכונת סליקה לעסק. רבים מהם עובדים מהבית או בדוכנים מאולתרים ולכן, צריכים להשתמש באלטרנטיבה איכותית בדמות שירות סליקת כרטיס אשראי באינטרנט בצורה אפקטיבית.

שירות חובה

שירות של סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט הוא שירות חובה כיום עבור כל עסק. הוא פשוט מאוד ועובד באמצעות אפליקציות ייעודיות שמזהות את הפס המגנטי של הכרטיס, ומבצעות חיוב בדיוק כמו מכונת חיוב שנמצאת בכל חנות. הלקוחות יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכן מדובר באפליקציות ותוכנות ייעודיות מהם אי אפשר לגנוב את המידע.

בקרוב נוכל כולנו לשלם על כל דבר באמצעות הטלפון הסלולרי שלנו, אך עד שהיום הזה יגיע, בעלי עסקים חייבים להתאים את עצמם למציאות. אם לא יעשו זאת, ייתקלו במצבים לא נעימים של חוסר יכולת לחייב לקוח ואיבוד של הכנסות.

רוצים להפוך את העסק שלכם למתקדם וליעיל הרבה יותר? סמארטבי היא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות שלכם לחכמה ונכונה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042