לנפק בקלות

ניהול עסק במדינת ישראל זה דבר לא פשוט, ולא משנה אם מדובר בעסק גדול ותאגידי או עסק קטן ועצמאי. יש להתעסק עם הרבה מאוד אלמנטים של ניהול מסמכים, חשבונות ומשכורות, ויש הרבה מאוד פרמטרים חשובים שמצריכים להיות עם היד על הדופק בכל עת. עם זאת, הימים של ניהול פיזי של דפים נמצא מאחורינו וכיום יש מערכות מתוחכמות שעוזרות לעקוב אחר הנעשה בעסק.

בתוך עסקים עצמאיים וקטנים לא תמיד יש חשבים ומנהלי חשבונות, ולא תמיד בעלי העסק יודעים להתנהל נכון מול הגופים השונים. עם מערכות ממוחשבות וקלות לתפעול אפשר להשיג הרבה מאוד יתרונות ולהצליח להתנהל נכון מול כל הגורמים. זה נוגע לעבודה מול ביטוח לאומי ומס הכנסה וכמובן גם הפקת חשבוניות דיגיטליות ללקוחות.

הפקה של חשבוניות דיגיטליות היא קריטית לכל עסק, שכן רק כך יוכל העסק לעקוב אחרי ההכנסות וההוצאות שלו. כמובן שהעניין מעוגן בחוק וכל לקוח זכאי לקבל את החשבונית שלו. אמנם לא כל הלקוחות רוצים את החשבונית, אך יש כאלו שזקוקים לה למטרות שונות, כולל זיכוי מס על הוצאות שונות. יש כמה דברים שחשוב לזכור כשרוצים להתנהל בנושא הזה, אך אין ספק שמערכות ממוחשבות יהפכו את העניין לפשוט וקל.

ניהול בקליק

כאשר מחפשים אחר חשבונית דיגיטלית מומלצת נחשפים לכל האופציות הקיימות בשוק. ניתן לקנות פנקס ישן ולעבוד איתו או להיעזר בשירותים דיגיטליים שונים, אך מהר מאוד מגלים שכדאי מאוד לעבוד עם מערכת דיגיטלית מקיפה שאחראית על כל העסק, ולא להפריד בין כל אלמנט ניהול לפורמטים שונים.

מערכת טובה תדע לנהל את החשבוניות בצורה נוחה, תאפשר שליחה מהירה ללקוח בכמה אופציות, כולל בווטסאפ ובמייל, וכמובן תנהל רישום מסודר לגבי הוצאות והכנסות, ואף תסתנכרן עם תוכנת האקסל אם תרצו בכך. ניהול החשבונות הוא החלק הקשה ביותר בניהול העסק עבור הרבה בעלי עסקים. כל אחד היה רוצה להתעסק רק בתוכן, אך החוק מחייב אחרת. לכן, מערכת נוחה וטובה שתאפשר ניהול קל היא נכס גדול לכל אחד, ולבטח לעסקים קטנים שרק רוצים לסמן וי ולעבור הלאה. זה קל וזה פשוט מאוד.

יש לכם עסק? מחפשים שיטת התנהלות חשבונאית קלה ונוחה, במקום להזמין פנקס חשבוניות? סמארטבי מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות שלכם לפשוטה וליעילה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042