הכול במקום אחד

עסקים קטנים נתקלים בהמון קשיים, שלאו דווקא קשורים לטיב השירות או המוצר שהם מספקים. יש המון אתגרים בפני עובדים עצמאיים כיום, שמנסים לפתח ולהרוויח מתחום שהם אוהבים, מתחברים אליו, או מבינים בו. בתוך הרצון לקדם ולהתקדם הן מבחינת עשייה, הן מבחינת שיווק והן מבחינת שיפור השירות והמוצר, יש צורך להתמודד עם המון בירוקרטיה שיכולה להיראות כמאוד בעייתית עבור אנשים שלא בקיאים בתחום.

בפני עובד עצמאי, ולא משנה אם הוא עוסק פטור או מורשה, עומדות מספר אופציות לגבי ניהול התחום הפיננסי והבירוקרטי של העסק שלו. האופציה הראשונה היא ללמוד את התחום לבוריו ולהתנהל באופן ידני ועצמאי, גם מול גורמים ממשלתיים כמו מס הכנסה וביטוח לאומי, וזה כולל המון ידע שנצבר עם הזמן, אשר עשוי לעזור בהמשך. הטעויות, עם זאת, הן בלתי נמנעות, לפחות בהתחלה.

האופציה השנייה היא עבודה עם רואה חשבון או מנהל חשבונות פרילאנס, וזוהי אופציה נהדרת, למי שיכול להרשות זאת לעצמו. האופציה השלישית, שנראית כאופציה המועדפת על פי כל הדעות, היא עבודה עם תוכנה לניהול עסק קטן און ליין. תוכנות לניהול עסק קטן הן מאוד אפקטיביות, זולות ונוחות לשימוש, ובכך עושות שירות להרבה מאוד עסקים קטנים שרוצים לקבל עזרה יעילה במחיר נוח לתחום שהם מתקשים בו.

דיגיטלי וירוק

כיום יש מספר תוכנות ניהול לעסקים קטנים אשר מעניקות מעטפת שירותים איכותית מאוד שסוגרת הרבה מאוד פינות עבור הבעלים. החל מהפקה ושליחה של חשבוניות וקבלות מעוצבות, דרך ניהול מלאי וניהול של הכנסות והוצאות ועד האפשרות לבצע סליקה דרך אפליקציות. הכול, כמובן, נעשה בצורה דיגיטלית וממוחשבת ובאופן ירוק לחלוטין.

תוכנה לניהול עסקים קטנים משדרגת באופן משמעותי את הדרך בה העסק מתנהל ועוזרת לבעלי עסקים שנמצאים במצוקה בנושא. התוכנות הן מאוד ידידותיות ומעוצבות בצורה כזו שגם תחום מלחיץ כמו ניהול חשבונות ייראה נעים לעין. התוכנות הללו מאוד מתוחכמות ומבצעות את הניהול של העסק באופן בו צריך רק להזין את הנתונים ולראות כיצד הקסם נעשה. למרבה ההפתעה, התוכנות אינן יקרות ועולות רק כמה עשרות שקלים מדי חודש.

רוצים גם אתם ליהנות מיתרונותיהן הרבים של תוכנות אלו? מחפשים דרכים לשפר את ההתנהלות הפיננסית של העסק שלכם? סמארטבי היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות שלכם ליעילה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042