דיגיטל שימושי

הקשר בין עסק לבין הלקוחות והספקים שלו הוא חשוב מאוד ויכול להיות קריטי מאוד להכנסות. לקוח מרוצה הוא לקוח שחוזר לקנות, וספק מרוצה הוא ספק שמוריד עלויות ומקצר את זמני האספקה. לקשרים העסקיים הללו יש הרבה מאוד אספקטים, והם צריכים להיות בעיקר יעילים, רווחיים ונעימים לשני הצדדים, וזה כולל גם אפקטיביות של המערכת הבירוקרטית.

עיקר הבירוקרטיה שבין עסק לבין לקוחות וספקים כוללת העברה של חשבוניות וקבלות, במה שיכול להיעשות בצורה ידנית או בצורה דיגיטלית. אין ספק שהדרך הידנית היא מאוד מסורבלת, קשה יותר, ומועדת יותר לטעויות. העותקים הקשיחים הולכים ונעלמים מהעולם ולא בכדי. הם פשוט יכולים להיאבד, להיקרע או לדהות, וגם דרך התיוק שלהם, בקלסרים גדולים, היא לא פרקטית כיום, בעידן שהמשרדים הולכים וקטנים עקב הבנייה המודרנית.

מנגד, הדרך הדיגיטלית היא מאוד יעילה ונעימה לכל הצדדים. כיום, אפשר לעבוד עם תוכנה להפקת חשבוניות ללקוחות וספקים ולייצר חשבוניות דיגיטליות למשלוח בתוך רגעים. אין יותר עבודה סיזיפית עם עותקים קשיחים וגיחות לדואר, פשוט עושים הכול בקליק. אפשר לייצר חשבוניות מעוצבות ונעימות לעין, וכאלה שכוללות את כל הפרטים הרלוונטיים של העסק ומקלות על כל התהליך.

הפיכת התחום

תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות עוזרת מאוד גם בכל עניין התיוק. קל מאוד לתייק ולגבות את כל החומרים באמצעות מחשבים וכרטיסי זיכרון, מאשר לפנות חצי יום על מנת לתייק את כל החומרים בקלסרים גדולים ומסורבלים, שבסופו של דבר חוסמים חצי מהמשרד. הטכנולוגיה הביאה איתה הרבה מאוד יתרונות, וצריך לדעת להשתמש בהם, במיוחד בתוך העסק.

עבודה עם תוכנה לחשבוניות וקבלות היא קלה ואפקטיבית ואפשר לבצע בה פעולות רבות, שכוללות משלוח מהיר ושיטת תיוק אפקטיבית. באופן כללי, תוכנות לניהול עסק עוזרות מאוד לכל עניין הניהול הפיננסי, מה שמהווה אתגר לכל עסק, ובמיוחד לעסקים קטנים ועצמאיים, שלא מחזיקים מנהל חשבונות במשרה מלאה. התוכנות ידידותיות מאוד, קלות לתפיסה וללמידה, והופכות את כל התחום הזה, שנחשב לבעייתי ומאתגר מאוד, לקל מאוד וכזה שדורש הזנת נתונים בלבד, כאשר המערכת יודעת לעשות את כל העבודה הקשה.

רוצים לנצל את יתרונותיהן של תוכנות להנפקת חשבוניות ומסמכים פיננסיים נוספים? תוהים למי לפנות? סמארטבי היא המקום הנכון לפנות אליו. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות שלכם ליעילה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042