תוכנה ולעבודה

פתיחת עסק עצמאי מלווה בדרך כלל בהרבה מאוד חששות ואי ודאות. אותם בעלי עסקים רוצים בסך הכול להתפרנס ולהוסיף עוד הכנסה, אך יודעים שהם צריכים להתמודד עם הרים של בירוקרטיה לכל אורך התהליך. הבירוקרטיה מתחילה עם פתיחת התיק של העוסק הפטור או המורשה, והמתנה אין סופית בתורים במס הכנסה ובביטוח הלאומי.

לאחר מכן, יש להמתין תקופה לא מבוטלת לקבלת כל האישורים הרלוונטיים ובמקביל לקידום העסק ותפעולו, יש לנהל גם רישום נכון בנושא של הנהלת חשבונות. מרבית העסקים הפרטיים והקטנים מורכבים מאנשים שהקשר ביניהם לבין הנהלת חשבונות הוא רחוק מאוד, ולכן הם זקוקים לכל עזרה שהם יכולים לקבל.

בעבר היו צריכים אותם בעלי עסק להתנהל בצורה מאוד מסורבלת מול הגורמים הרלוונטיים ומול הלקוחות, כאשר היה שימוש רב בעותקים קשיחים, בפקסים ובטלפוניה. כיום, ניתן לעבוד בצורה פשוטה מאוד עם תוכנת הנהלת חשבונות לעצמאים ולראות שכל התהליך יכול להיות מאוד פשוט וידידותי למשתמש. תוכנת הנהלת חשבונות עצמאית מאפשרת לכל אחד לבצע מספר רב של פעולות בצורה נוחה, וכזו שתאפשר לו להוריד את ההתעסקות המעיקה הזו למינימום.

יתרונות רבים

היתרונות של תוכנה להנהלת חשבונות לעצמאיים הם רבים מאוד. התוכנה מאפשרת ביצוע מספר פעולות שנעשות באופן יום יומי בצורה מאוד פשוטה וידידותית לכל משתמש, גם לאלו המתקשים מבחינה טכנולוגית. פעולות כמו הפקת ושליחת חשבוניות וקבלות דיגיטליות, ניהול הכנסות והוצאות, מתן תזכורות, וכמובן שירותי סליקה מול חברות האשראי נעשות בקליק וללא מאמץ מיוחד.

הפשטות של התוכנות הללו היא המפתח. התוכנות מאוד ברורות, ולאחר רישום ראשוני ועבודת בסיס, ניתן להגיע למצב בו רק מכניסים את הנתונים והתוכנה פשוט עושה הכול. התוכנה עוזרת מאוד גם בכל נושא ההפרשות לביטוח לאומי, וכמובן מסייעת מאוד בכל נושא החשבוניות והקבלות.

התוכנות הטובות עולות בסך הכול מספר עשרות שקלים בחודש, ועבור אנשים עם עסק שרץ ועובד, מדובר בעלות משנית. כמובן שהעלות הזו היא זולה בהרבה מעבודה עם רואה חשבון פרילנס, והיא עדיפה על ניהול ורישום ידני, מפני שהוא לוקח זמן וגוזל לא מעט אנרגיות. אין כל ספק שהתוכנות הללו מספקות את הפתרון המושלם.

מחפשים תוכנה יעילה לעצמאים לצורך ניהול חשבונות שוטף? סמארטבי היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות שלכם לטובה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042