הנגשה ונוחות

הבסיס של הקדמה הוא להנגיש אלמנטים שהיו בעבר קשים ולהפוך אותם לקלים יותר עבור אנשים. המטרה היא שנוכל לעשות הכול בצורה נוחה ופשוטה יותר, וכל המצאה שאי פעם נוצרה נועדה על מנת לטפח חוסר כלשהו. זה נכון לגבי רכבים, לגבי טלפונים סלולריים, מחשבים ניידים, מיקרוגלים ולמעשה, כל דבר שהוא.

הקונספט הוא למצוא צורך כלשהו ואז לחשוב על הדרך לענות עליו. אחד הקשיים הגדולים בכל עסק זה עניין ניהול החשבונות, ולבטח בעסקים קטנים ועצמאיים. אותם אנשים שפותחים עסקים קטנים מוצאים את עצמם צריכים להתמודד עם המון גופים ורשויות, וזה לא פשוט כלל. יש צורך לבצע עבודה שהיא דומה לעבודה של מנהל חשבונות ומן הסתם, לא לכולם יש את ההשכלה לכך.

הצורך של בעלי עסקים רבים הוא ניהול חשבונות בצורה קלה ונוחה, ולשם כך, קמו לא מעט יזמים שיצרו תוכנות ממוחשבות שעוזרות בניהול החשבונות. כאשר יש תוכנה שעוזרת לבצע את האינטראקציות מול הגופים הנכונים וכן יודעת לבצע את חישובי ההפרשות והמשכורות, קל הרבה יותר לעבוד ולהתרכז בעסק עצמו.

אינטראקציה איכותית

אחד השירותים החשובים והנוחים ביותר שמאפשרות התוכנות הללו הוא הוצאת חשבוניות וקבלות. תוכנה להוצאת חשבוניות וקבלות מאפשרת לעבוד בצורה איכותית ויעילה יותר עם הלקוחות. במקום לתת להם חשבוניות וקבלות ידניות, אפשר לעבוד בצורה ממוחשבת ודיגיטלית ולבצע משלוח של החשבונית והקבלה בקליק אחד – ישירות למייל.

תוכנה להוצאת חשבוניות מאפשרת מערכת יעילה של עבודה מול לקוחות גדולים וקטנים. ממלאים את הפרטים החסרים, מעצבים את החשבונית איך שרוצים ומעבירים אותה ללקוחות באיזה פורמט שירצה ובאיזה מדיה שירצה. מבחינת העסק, קל הרבה יותר לנהל את החשבונות ולתייק את כל המסמכים במחשב, מאשר להתעסק עם חשבוניות וקבלות ידניות שיכולות להיהרס בקלות בכל מיני צורות.

מחפשים שיטה יעילה וחכמה יותר לניהול החשבונות שלכם ולהפקת חשבוניות וקבלות? סמארטבי היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות שלכם ליעילה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042