סליקה בכף ידך

אחד החסרונות הכי גדולים של עסקים קטנים הוא לעיתים חוסר היכולת לגבות באשראי. כיום, הרבה אנשים מוותרים על השימוש במזומן והעולם הולך לכיוון בו נראה שעוד מספר שנים, הכסף המזומן כמעט לא יהווה פקטור. מרבית האנשים משאירים בארנק מעט מאוד כסף מזומן, רק למטרות טיפים לאנשי מקצוע או לרכישה של פריטים קטנים וזולים. לכן, עסק שלא יודע לבצע סליקה, הוא עסק שמפסיד כסף.

יש הרבה מאוד עסקים, במיוחד עסקים שעובדים בעזרת דוכנים או במקומות מאולתרים, שפשוט לא מקבלים אשראי. כולם מכירים את התסכול של הרצון למכור או לקנות פריט כלשהו, אך לא להיות מסוגלים לשלם או לחייב עליו. הפתרון נמצא בשירותי סליקה מהנייד לעסקים קטנים.

שירותי סליקת כרטיסי אשראי מהנייד מאפשרים לכל אחד לחייב לקוח באמצעות הטלפון הסלולרי. בעל העסק מוריד אפליקציה פשוטה למכשיר, שמזהה את המספר הסידורי שעל הכרטיס ומבצעת חיוב באופן מיידי. חלק מהלקוחות עדיין לא נחשפו לעניין ויכולים לראות בו דבר מוזר, אך מדובר בסליקה רגילה לכל דבר, באמצעים כשרים ובטוחים.

בטוח ומהיר

הסליקה עצמה היא מאוד בטוחה ועומדת בכל הסטנדרטיים הבינלאומיים של בטיחות עם כרטיסי אשראי. המידע לא נשמר על הטלפון הסלולרי של בעל העסק ומדובר במשהו מאוד דומה למכשירי החיוב שניתן למצוא בכל חנות. המכשירים הסלולריים כיום נוגעים בכל תחום, ותחום הסליקה הוא איננו שונה כלל.

בעל עסק אשר מאמץ את טרנד הסליקה מהטלפון הסלולרי פותח למעשה חלון להמון לקוחות חדשים, ולגם מקדים את המאוחר. אין כל ספק שבעוד כעשור, נראה מעט מאוד כסף מזומן מסתובב בארנקים הפרטיים ובתוך עסקים וכמעט כל הסליקות והחיובים ייעשו באמצעים דיגיטליים. האפשרות להכין את עצמכם ליום הזה הוא חשוב לכל בעל עסק.

מחפשים שיטות יעילות לסליקה ותוהים מהן האפשרויות הקיימות כיום? סמארטבי היא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות שלכם לטובה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042