קידמה עסקית

ההתקדמות הטכנולוגית הולכת בצעדי ענק קדימה ומביאה איתה חידושים שהופכים את חיינו לקלים הרבה יותר. כיום, יש אפילו חידושים לשירותים קיימים, אשר נועדו לשדרג את השירות שאנו מקבלים ולהפוך את כל התהליך לידידותי ולנוח הרבה יותר. בתור עסק, חשוב לתת את כלל השירותים המתקדמים ביותר, על מנת לייצר חוויית קנייה חיובית אצל הלקוחות.

תחום הסליקה הוא תחום שהולך קדימה בשנים האחרונות, במיוחד לאור התחזיות שזמנו של הכסף המזומן קצוב. גם היום, אנשים כמעט לא הולכים עם כסף מזומן, ומשאירים על עצמם סכומים קטנים על מנת לקנות מוצרים בקיוסקים או לתת טיפ לנותני שירות. אף אחד לא מוציא כסף מזומן באופן קבוע, גם בגלל העמלות, וכמובן שיש קשר לחששות של גניבת או איבוד הארנק ולכן, משאירים בו סכומים סמליים בלבד.

באופן טבעי, שירותים של סליקה לעסקים הולכים ומתפתחים בשנים האחרונות ומציעים אופציות נוספות הן לעסקים והן ללקוחות. כיום יש חברות סליקה לעסקים שמסוגלות לעבוד באינטגרציה מושלמת עם חברות האשראי ולהעניק סליקה בתנאים טובים, תוך כדי עבודה עם מחשב או אפליקציה ובסיום, אף להעניק חשבונית וקבלה באופן מיידי. כל השירות נעשה תוך כדי שיש ביטחון מלא לכסף שכן התוכנות הללו עוברות תהליכי הגנה מהמשובחים בשוק.

חיזוק הקשר

שירותי סליקה לעסקים מאפשרים גם לשלוח דרישת תשלום ללקוח והפקת חשבונית מס אוטומטית. השליחה של החשבונית נעשה בכל פורמט ובכל אמצעי מדיה שהלקוח ירצה, כחלק מהנוחות שלו. ניתן אפילו לעצב את החשבוניות והקבלות על מנת שיהיו יותר נעימות לעין וברורות, ובכך לחזק את הקשר עם הלקוח.

כיום יכול בעל העסק לנהל את שירותי הסליקה שלו בצורה איכותית מאוד ולייעל את עצמו ואת השירות ללקוחות שלו. הכול יותר ידידותי, ירוק ודיגיטלי, וכך יותר קל לאנשים, בין אם הם ספקים או לקוחות, לנהל את הספרים שלהם. ניהול פיננסי נכון של עסק הוא חשוב מאוד, ויש תוכנות שיכולות לעזור מאד בתחום, החל מנושא הפקה ושליחה של חשבוניות וקבלות, ועד ניהול של מלאי ומעקב מלא אחר הוצאות והכנסות. רק כך אפשר למקסם את הרווחים ואת הזמן שלכם.

רוצים לעבוד בצורה חכמה ויעילה יותר, בכל הקשור לפן הפיננסי של העסק שלכם? סמארטבי היא הכתובת הנכונה להיעזר בשירותיה. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות שלכם ליעילה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042