לשמור ולטפח

ההתקדמות הטכנולוגית הביאה איתה המון יתרונות לבעלי עסקים וגם לאנשים פרטיים, שכן כיום הרבה יותר נוח לשלוח ולקבל מסרים, מסמכים, חוזים ותמונות. יכול אדם לשבת במקום אחד בעולם ובלחיצת כפתור להעביר קובץ לצד השני שלו, מבלי להניד עפעף. כיום, כאשר העולם הוא למעשה כפר גלובלי, זה אפילו יותר חשוב, במיוחד כשהאלטרנטיבה היא באמת משלוח של נייר שיכול לקחת כמה שבועות.

מעבר ליתרון הפונקציונאלי המובן מאליו של הדיגיטל, הוא למעשה גם תורם מאוד לאיכות הסביבה. כאשר נמנעים משימוש בנייר, עוזרים לשמור על העצים והיערות ומגבילים מאוד את זיהום האוויר. יש פחות פסולת וכל הטרחה נמנעת. שימוש בדיגיטל הוא חלק מהטרנד העולמי הירוק, בדיוק כמו מחזור ונסיעה במכונית חשמלית.

עבור עסק, הרבה יותר קל ונוח לעבוד עם חשבוניות דיגיטליות ירוקות, אך המעבר עדיין לא הושלם. יש עדיין עסקים שמתעקשים לעבוד עם חשבוניות פיזיות, מה שלא רק מזיק לאיכות הסביבה, אלא גם הופך את כל ההתעסקות ליותר קשה. יש צורך לשמור על פיסת הנייר, לא לקמט או לקרוע אותה, וכמובן לתייק אותה בקלסר גדול ומבולגן.

עסק מתקדם

עסק אשר מתנהל עם חשבוניות ירוקות הוא עסק מתקדם שיודע שבעבור כמה שקלים בחודש בלבד, אפשר לקחת קפיצה ענקית אל העתיד. הניהול הכלכלי של כל העסק בכלל, ושל חשבוניות דיגיטליות בפרט, הופך לקל וידידותי, וניתן לעשות הכול בקליק.

כאשר מחפשים אחר חשבונית ירוקה מספר טלפון רואים שיש כמה אופציות בשוק, אך בתוך כך, יש מערכות שנותנות מעטפת שלמה של שירותים ובהן כדאי לבחור. בבירור לגבי חשבונית ירוקה טלפון לעסק אפשר לראות ולהתרשם ממגוון השירותים ולקבל מענה לגבי הצרכים של העסק, הדרישות שלו, והאם הן מתאימות לתוכנה אותה אתם רוצים לרכוש.

מחפשים שיטות להתייעלות נכונה וירוקה יותר של העסק שלכם? סמארטבי היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות לטובה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042