יש הרבה הבדלים בין עוסקים פטורים לבין כל סוג אחר של עסק. אחד ההבדלים הבולטים הוא הצורך של כל מי שמגדיר את עצמו "עוסק מורשה" ומעלה לספק חשבונית מס ללקוחות. חשבונית מס ניתנת ללקוח על פי דרישה והיא מאפשרת לקונה לדרוש בהמשך הדרך החזר על המע"מ. חשבונית המס היא ההוכחה שאכן בוצעה עסקה, כאשר יש הרבה לקוחות שיכולים להזדכות על המע"מ בקונסטלציות מסוימות.

במרבית העסקים, עובדים עם חשבוניות מס באופן ידני. או שהחשבוניות נכתבות בנפרד ביד, או שהן יוצאות בהדפסה ביחד עם החשבונית הרגילה. עם זאת, כאשר רוצים להתקדם ולעבוד בצורה נוחה יותר, אפשר להשתמש בתוכנה מיוחדת המספקת חשבונית מס און ליין ללקוחות.

הנפקת חשבונית און ליין היא נוחה ופשוטה מאוד והיא נעשית דרך תוכנה איכותית וטובה. לא צריך להתעסק עם הנפקה ידנית ומסורבלת, שגם אינה נוחה לתיוק ויכולה להתקמט ולהיקרע. באופן כללי, תוכנות לניהול עסק הן פרקטיות מאוד, במיוחד בתחום של עבודה מול לקוחות וספקים. כאשר אפשר לשלוח לאנשים חומרים און ליין ובפורמטים ומדיות שונות, הרבה יותר קל להתנהל ולתייק.

התנהלות יעילה

כל התנהלות שאינה כוללת מערכות יעילות און ליין כיום נחשבת למסורבלת ומיושנת. לקוחות וספקים לא צריכים לחכות תקופה ארוכה לחשבוניות ולקבלות שלהם, ולכן, האפשרות לנהל איתם קשר ישיר ובלתי תלוי מעלה את רמת האמון ומאריכה את שיתוף הפעולה. אין אי הבנות, אפשר לתקן טעויות, אם נעשו, ברגע, וכל המערכת היא הרבה יותר אפקטיבית לאורך זמן.

למערכות ממוחשבות יש את יתרון המיידיות והנוחות. צריך לאמץ אותן ולהשתמש בהן בצורה רציפה, כך שכל האינטגרציה בין התחומים בעסק יעבדו בהרמוניה מוחלטת. מתן חשבוניות מס ללקוחות וספקים זה חלק גדול מכל עסק וצריך להיעשות בצורה מושלמת.

זקוקים לתוכנה אונליין שתעזור לכם לייעל ולשפר את ההתנהלות הפיננסית שלכם? סמארטבי היא הכתובת המתאימה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. היא מציעה לכם מערכת לניהול והפקת מסמכים חשבונאיים שונים שיהפכו את ההתנהלות שלכם ליעילה הרבה יותר. לסקירת האפשרויות השונות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-8500042